Apie Tel Avivą

Ką pamatyti Tel Avive?

Tel Avivas... Vien išgirdus šio miesto pavadinimą, mintyse iškyla auksinių paplūdimių, gaivių Viduržemio jūros purslų ir senosios Izraelio architektūros vaizdiniai. Tai yra pasakiško grožio ir įvairovės kraštas, kuris kiekvienam keliautojui pasiūlys kažką išskirtinio ir nepaprasto. Taigi jei ieškote karštos atostogų krypties, Tel Avivas – puikus pasirinkimas. Čia ne tik beveik visus metus šviečia saulė, bet ir pramogų bei veiklos niekada nestinga. Todėl nesvarbu, ar atvyksite vasarą, ar žiemą. Na, o kad kelionė būtų nepriekaištinga, skirkite laiko planuoti, svarbiausia viso to dalis – lankytinų vietų sąrašas. Tel Avivas nustebins traukos objektų gausa ir įvairove. Mieste rasite ne tik išskirtinių istorinių monumentų, bet ir modernių rajonų, pasakišką gamtą bei autentišką hebrajų kultūrą. O kad nepaklystumėte, siūlome kelis lankytinų vietų pasiūlymus.

Aplankykite Tel Avive:

  • Carmel turgus – spalvos, skoniai, garsai ir kvapai. Tik lankydamiesi miesto turguje galėsite suprasti tikrąjį jo gyvenimą bei grožį. Be to, tai yra puiki vieta nupirkti lauktuvių namuose laukiantiems artimiesiems.

  • Florentinas – rajonas Tel Avivo pietuose. Jis garsėja dėl savo meniškos ir jaunatviškos atmosferos. Be to, tai yra vienas iš mieste esančių rajonų, mažiausiai pakitusių.

  • Luna parkas – šauni vieta praleisti dieną. Čia rasite daugybę atrakcionų, karuselių ir kitų linksmybių. Parkas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems.

  • Frishman paplūdimys – dėmesio verta vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti karštais saulės spinduliais bei pasilinksminti daugybėje čia pat esančių barų ir kavinių.

Ką veikti Tel Avive?

Planuojate karštas atostogas kerinčiame Tel Avivo mieste? Skamba šauniai! Čia jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai ir pasakiški prisiminimai. Bet nuo ko pradėti kelionės planavimą? Visų pirma – pigūs lėktuvų bilietai į Tel Avivą yra būtinybė, o juos rasti be galo lengva, nes oro linijos nuolat siūlo puikius skrydžių pasiūlymus. Taigi be jokio vargo išsirinksite jums tinkamiausią variantą. Kai bilietai bus jūsų, pradėkite galvoti, kur apsistosite. Tel Avivas yra ypač modernus miestas, tad jame lengvai rasite nuomotis įvairiausių tipų viešbučius bei kambarius. Siūlome rezervacijas atlikti iš anksto. Tada būsite užtikrinti, kad atvykus jūsų išsirinkti apartamentai nebus užimti. Na, o kai pasirūpinsite svarbiausiais kelionės aspektais, skirkite laiko perskaityti apie Tel Avivą. Sužinokite bent kelias įdomybes. Susipažinkite su krašto kultūra. Na, o galiausiai susidarykite sąrašą vietų, kurias norėsite aplankyti. Kadangi Tel Avivas yra kupinas įvairovės ir išskirtinių objektų, veiklos ir pramogų nestigs. O kad būtų lengviau, siūlome išbandyti.

Ką veikti Tel Avive:

  • Ekskursija po Tel Avivą – tai pirmas žingsnis per atostogas. Skirkite laiko susipažinti su išskirtiniu miesto stiliumi, autentiškais pastatais bei skirtingais rajonais. Būtinai apsilankykite senajame Jaffa mieste. Išvyskite miestą garsinančią bauhaus stiliaus architektūrą, pagrindinį uostą bei modernųjį Azrieli centrą.

  • Tel Avivo paplūdimiai – žinoma, po ilgos ekskursijos būtinas poilsis auksiniuose miesto paplūdimiuose. Jų juosta tęsiasi beveik 10 kilometrų, tad pasirinkimas be galo platus.

  • Tel Avivo maistas – tai miestas, kuriame susipina skirtingos kultūros, tad ir krašto patiekalai yra įvairiausi. Žinoma, čia rasite daug skirtingo hebrajiško maisto. Tik nepraleiskite progos pasimėgauti Azijos virtuve, europietiškais bei kitų kontinentų valgiais.

Informacija apie Tel Avivą

Apie Tel Avivą ir jo išskirtinę kultūrą galima rašyti knygas, kurti filmus ir dainuoti dainas... Tai be galo gražus Izraelio miestas, kuriame beveik visada šviečia saulė ir gaivina Viduržemio jūros bangos. Tikrai verta apsilankyti ir patiems įsitikinti visais jo privalumais: žavingomis gatvėmis, moderniu centru, autentišku senamiesčiu, UNESCO Pasaulio paveldo saugoma bauhaus architektūra, kerinčiais parkais ir, žinoma, pasakiško grožio paplūdimiais. Na, o prieš pradedant svajonių atostogas, skirkite laiko susipažinti ne tik su krašto kultūra, bet ir su pagrindine informacija. Taip jūsų kelionė bus be priekaištų, o savo žiniomis tikrai nustebinsite ne vieną vietinį gyventoją. Tam pateikiame pagrindinius faktus apie Tel Avivo miestą.

Faktai apie Tel Avivą:

  • Mieste gyvena apie 400 tūkstančių vietinių gyventojų, o Izraelyje per metus apsilanko daugiau negu 3 milijonai turistų. Iš jų didžioji dalis renkasi būtent Tel Avivą.

  • Tel Avive, kaip ir visame Izraelyje, valstybinė kalba yra hebrajų, daug kalbančių arabiškai, tačiau turistų pamėgtose vietose lengvai susikalbėsite angliškai.

  • Tel Avive galioja valstybinė valiuta – Izraelio naujasis šekelis.

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo