Laikas Tel Avive

Tel Avivas visame pasaulyje garsėja audringais vakarėliais, karšta saule ir pasakiškais paplūdimiais. Keliautojai nuolatos renkasi šį Izraelio miestą atostogoms ir savaitgalio išvykoms. Gal ir jūs esate vienas iš jų? Jei susižavėjote spalvinguoju Artimųjų Rytų stebuklu, nieko nelaukite ir jau dabar pradėkite planuoti išvyką. Pirmas žingsnis – lėktuvo bilietai į Tel Avivą, išlikite budrūs ir sekite skrydžių kompanijų naujienas, taip tikrai gausite geriausius kainų pasiūlymus. Na, o kai bilietas kišenėje, galima lengviau atsipūsti ir pasirūpinti kelionės detalėmis. Kuo anksčiau pradėkite ieškoti viešbučių ar kitų nakvynės vietų, nes Tel Avivas gausiai lankomas turistų miestas, tad ir kambariai greitai rezervuojami. Nudžiuginsime, nes būtent čia yra vieni gražiausių ir kokybiškiausių viešbučių. Na, o kai ir laikina pastogė rasta, pasidomėkite kultūriniais skirtumais, būsimomis išlaidomis ir kitais ne mažiau svarbiais aspektais.

Laikas Tel Avive

Kai planuojate kelionę, labai svarbu atsižvelgti net ir į mažiausias detales. Viena iš jų laikas. Tikslus Tel Avivo laikas yra toks pats kaip Lietuvoje, o miestas priklauso UTC+0 laiko zonai. Tačiau žinoti tikslias valandas neužtenka, reikia pasidomėti ir pagrindinių įstaigų darbo laiku. Tam pateikiame kelis pavyzdžius.

Tel Avivas – darbo laikas

Parduotuvių darbo laikas:

  • Sekmadienis - ketvirtadienis 08:00 - 19:00;
  • Penktadienis 08:00 - 14:00.
  • Kai kurios parduotuvės, ypač mažesnės, užsidaro popietės laikotarpiu 13:00 - 16:00.

Bankai ir kitos oficialios įstaigos:

  • Sekmadienis - ketvirtadienis 08:00 - 19:00;
  • Penktadieniais uždaryta.

Daugelis įstaigų uždaromos ir šeštadieniais, išskyrus restoranus, kavines, barus, kino teatrus ir prekybos centrus arčiau lankytinų objektų. Tai gan keista mūsų tautiečiams, nes savaitės ritmas visiškai kitoks nei Lietuvoje. Bet jei stropiai pasiruošite visas kelionės detales, niekas nesutrukdys nuostabių atostogų žavingame Tel Avive!

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo