Lankytinos vietos Tel Avive

Ak, karšta saulė ir žydras vanduo... Gera vien pagalvojus, bet kam tik svajoti, jei galite patys jau kitas atostogas praleisti besimėgaudami maloniais saulės spinduliais. Kur? Kaip jums skamba Tel Avivas? Žavingas ir visuomet dinamiškas Izraelio miestas sužavės kiekvieną savo saulėtais paplūdimiais ir gaiviais Viduržemio jūros purslais. Todėl ir jūs privalote įtraukti šį miestą į kitų atostogų sąrašą. Prieš išvykstant labai svarbu sukurti planą, kur keliausite ir ką privalote pamatyti. Norint suplanuoti visas lankytinas vietas Tel Avive jums prireiks ne vieno popieriaus lapo. Bet kad būtų lengviau, pateikiame kelis patarimus, kurie tikrai verti dėmesio.

Įžymios vietos Tel Avive:

  • Yarkon parkas – milžiniškas parkas, pro kurį teka Yarkon upė. Čia įrengti botanikos sodai, sporto centrai, galima rasti net ežerų!
  • Palmach muziejus – labai išskirtinis muziejus, kuriame pasakojama Palmach karinės grupės istorija;
  • Baltasis miestas – miesto dalis pasižyminti išskirtine bauhaus architektūra, garsėja visame pasaulyje ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą;
  • Safario zoologijos sodas – daugiausiai laukinių gyvūnų turintis zoologijos sodas Vidurio Rytuose.

Įdomios vietos Tel Avive:

  • Paukščių parkas – pasakiška vieta, kurioje čiulba išskirtiniausių rūšių paukščiai, o takai išsidėstę tarp mažų vandens telkinių;
  • Jafa uostas – senovės laikų miestas, davęs pradžią Tel Avivui;
  • Šv. Petro bažnyčia – jauki bažnyčia pastatyta dar XVII amžiuje;
  • Tel Avivo miesto muziejus – čia rasite neaprėpiamą meno kolekciją ir skirtingas ekspozicijas;
  • Žydų diasporos muziejus – labai įdomi vieta, pasakojanti apie judaizmą ir žydų istoriją.

Lankytinos vietos Tel Avive

Žymiausios vietos Tel Avive kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Tačiau ne tik įspūdingais muziejais, sodais ir architektūra garsėja šis Izraelio perlas. Tel Avivas siūlo aplankyti nuolat vykstančius koncertus, parodas, festivalius ir susitikimus. Čia šėlti galėsite kasdien, nes miestas nemiega! O ryte ramiai ilsėkitės saulės atokaitoje atsigaivindami Viduržemio jūros pursluose. Skamba taip nuostabiai, kad sunku patikėti. Tad nieko nelaukite ir pirmyn į Tel Avivą!

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo