Lėktuvų bilietai į Tel Avivą

Bilietai į Tel Avivą

Atostogos, atostogos ir dar kartą atostogos! O kur jas smagiau praleisite, jei ne užsienio šalyje! Tikrai taip, juk taip gera mėgautis kelionės teikiamu džiaugsmu, pažinimo jausmu, nuotykiais ir neregėtais vaizdiniais. Tačiau kyla klausimas: kurią šalį ar miestą rinktis šįkart... Ilgai nedvejokite ir išbandykite saulėtąjį Tel Avivą! Modernusis Izraelio miestas garsėja ne tik dėl inovacijų bei nenustygstančio gyvenimo ritmo, bet ir dėl pasakiško grožio senoviniu palikimu. Tel Avivo senamiestis, senosios sinagogos, bažnyčios ir kiti architektūros šedevrai, o kur dar UNESCO Pasaulio paveldo pažiba Baltasis miestas, puoštas bauhaus stiliaus namais. Žinoma, Tel Avive galėsite ne tik klaidžioti jaukiomis gatvelėmis, bet ir lepintis karštais saulės spinduliais! Miestas garsėja dėl paplūdimių gausos, kuriuose laukia auksinis smėliukas ir gaivios Viduržemio jūros bangos... Ak, skamba viliojančiai... Tada nieko nelaukite ir pradėkite ruoštis spalvingoms atostogoms karščiu alsuojančiame Tel Avive! Jums pasisekė, nes lėktuvų bilietai į Tel Avivą beveik visus metus džiugina žemomis kainomis. O jei bilietą įsigysite iš anksto, net nepajusite, kad pirkote! Rinkitės keliones į Tel Avivą žiemą ir trumpam ištrūkite į vasarišką šilumą. Na, o gal jums lietuviška vasara per šalta? Tad griebkite maudymosi kostiumėlius ir mėgaukitės kaitriais saulės spinduliais viename iš daugelio dieviško grožio Tel Avivo paplūdimių...

Skrydžiai į Tel Avivą

Atėjo laikas kelionei? Puikus pasirinkimas Izraelio pasididžiavimas Tel Avivas! Čia veiklos ras visi. Tiems, kurie dievina ilgus pasivaikščiojimus ir ekskursijas miestuose, be galo patiks senamiestis, Tel Avivo uostas, Jaffa laikrodžio bokštas, pasakiški parkai ir sodai. Muziejų fanatikams apsisuks galva, nes Tel Avivas garsėja dėl dešimčių įvairiausių galerijų, muziejų ir parodų rūmų. Būtina aplankyti Tel Avivo meno muziejų, Žydų muziejų, Ilana Goor muziejų. Na, o jei jums už viską svarbiau pailsėti ir lepintis saulės atokaitoje, nudžiuginsime, nes Tel Avive yra daugiau negu penkiasdešimt viešųjų paplūdimių. Juose laukia tvarkinga aplinka, nenutylanti muzika ir linksmybės iki ryto! Nuobodžiauti tikrai neteks, o kur dar neįtikėtinai šaunūs pigių skrydžių pasiūlymai! Skamba taip gerai, kad sunku patikėti... Tad pradėkite planuoti atostogas Tel Avive ir patys tuo įsitikinsite. Skrydžiai Lietuva – Tel Avivas vykdomi iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Taigi lengvai rasite jums tinkamiausią maršrutą, išvykos datą bei bilieto kainą. Nudžiuginsime, nes lėktuvų bilietai į Tel Avivą beveik visus metus išlieka stebinančiai žemomis kainomis. Be to, jei atidžiai sekate oro linijų skelbiamas naujienas, tikėtina, kad rasite puikių paskutinės minutės į Tel Avivą pasiūlymų! Skamba gerai? Žinoma! Na, o jei mėgstate planuoti ir apgalvoti kiekvieną detalę nuo A iki Z, jums taip pat pasisekė. Įsigyjant lėktuvų bilietus tada, kai lieka penki ar šeši mėnesiai prieš išvykimą, skrydžiai būna juokingai pigūs!

Bilietai internetu į Tel Avivą

Kaitri saulė, ošiančios Viduržemio jūros bangos, modernūs pastatai ir gilias šaknis menantis kultūrinis bei istorinis paveldas... Visa tai rasite didžiausiame Izraelio uostamiestyje Tel Avive! Tel Avive galima tikėtis visko: nuo siautulingų vakarėlių paplūdimiuose iki ramių parkų bei miesto sodų... Nuo debesis pralenkiančių dangoraižių iki šimtamečių architektūros monumentų... Nuo karinių muziejų iki romantiškų dailės galerijų... Tai yra įvairovės ir kultūros kraštas, tad tikrai rasite kažką išskirtinio būtent jums. Na, o jei norite tik pailsėti ir praleisti šaunias atostogas, tai irgi puiki vieta. Čia laukia jaukūs ir visada preciziškai tvarkingi paplūdimiai, vieni iš geriausių viešbučių ir kokybiškas aptarnavimas. Tad nieko nelaukite ir kurkite būsimų atostogų planus. Žinoma, pradėkite išsirinkdami išvykos datą. Tel Avivas šaunus tuo, kad beveik visus metus čia vyrauja šiluma ir geri orai. Taigi nesvarbu, keliausite žiemą ar vasarą. Tada pradėkite skrydžių paieškas. Mums pasisekė, nes Lietuvoje tiesioginiai skrydžiai į Tel Avivą vykdomi net iš dviejų pagrindinių šalies oro uostų – Vilniaus ir Kauno. Be to, lėktuvų bilietai į Tel Avivą visus metus džiugina žemomis kainomis ir šauniais pasiūlymais! Mūsų patarimas: skrydžių bilietų dairykitės internetu. Taip ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, bet ir pirkimą galėsite atlikti net neišėję iš namų. Skamba šauniai, tad nieko nelaukite ir pirmyn į Tel Avivą!

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo