Pigios kelionės Tel Avivą

Tel Avivas kelionės

Keliauti po neatrastas šalis, pažinti jų kultūrą, atrasti senąsias tradicijas, sutikti naujus žmones ir išbandyti naujoves... Tai be galo nuostabi patirtis, suteiksianti nepamirštamų atsiminimų ir pačių nuoširdžiausių akimirkų. Todėl nestabdykite savęs ir leiskitės į nepažintus kraštus, miestus ir šalis bei atraskite daugiau! Jei neapsisprendžiate, nuo ko pradėti, siūlome išbandyti žavingąjį Izraelio miestą Tel Avivą. Tai yra puiki atostogų kryptis. Čia rasite viską, ko reikia, šauniam laikui: auksiniai paplūdimiai, daugybė lankytinų vietų, neapsakomai gardus maistas, vakarėliai iki aušros ir kvapą gniaužianti gamta. Skamba viliojančiai? Žinoma! Tad griebkite draugus ar šeimos narius, susikraukite rankšluosčius ir maudymosi kostiumėlius ir pirmyn į karštąjį Tel Avivą! Ir jei vis dar nesate įtikinti, tada pasižiūrėkite, kokie pigūs lėktuvų bilietai į Tel Avivą! Taip, taip, o skristi galite iš abiejų didžiausių Lietuvos oro uostų – Kauno ir Vilniaus. Skamba taip gerai, kad sunku patikėti? Įsitikinkite tuo patys ir skubėkite ieškoti pigių kelionių į Tel Avivą! Dažniausiai pigūs skrydžiai pasitaiko nuo lapkričio iki kovo mėnesių. Šiuo metu ne tik kainos žemesnės, bet ir turistų kur kas mažiau. Jei abejojate, kad žiemą bus per šalta, nesijaudinkite, nes Tel Avivas saulės spinduliais džiugina beveik visus metus. O lapkričio mėnesį termometro stulpeliai pakyla net iki 24 laipsnių! Tad nieko nelaukite ir pirmyn į Tel Avivą!

Tel Avivo atostogos

Atostogos karščiu alsuojančiame Tel Avivo mieste skamba šauniai. Čia jūsų laukia pažintis su Artimųjų Rytų kultūra, linksmybėmis iki ryto ir viso pasaulio įvairove. Tikrai verta bent kartą gyvenime išbandyti šį pasakišką Izraelio miestą... Žinoma, šaunias atostogas reikia pradėti nuo plano! Jame turėtų atsirasti lėktuvų bilietų paieškos, viešbučių rezervacija, biudžeto planavimas ir, žinoma, lankytinų vietų sąrašas. Tel Avivas jus nustebins, nes čia veiklos ir pramogų nestigs iki paskutinės išvykos akimirkos. O jei norite paįvairinti laiką, praleistą mieste, verta išbandyti vietas, kurios nėra įrašytos į pagrindinius turistų traukos objektų sąrašus. Nesvarbu, ar tiesiog norėsite atitrūkti nuo šurmulio, ar iš arčiau pamatyti tikrąjį Tel Avivo gyvenimo būdą, šios vietos jūsų nenuvils.

Taigi nepraleiskite progos apsilankyti ir išbandyti:

  • Tel Avivo gatvės menas. Tel Avivas spinduliuoja jaunatviška energija. Miestas visada kupinas šurmulio ir naujovių. Taigi ir kultūra čia persikelia į urbanistinę erdvę. Grafičiai mieste lydės beveik kiekviename žingsnyje, bet nepraleiskite progos apsilankyti Florentino rajone, kuriame sienos atgyja ir sukuria išskirtinę menišką atmosferą.

  • Pietiniai paplūdimiai. Turbūt esate daug girdėję apie įspūdinguosius Tel Avivo paplūdimius, tačiau juose dažnai šurmuliuoja daugybė žmonių, vaikų ar gatvės prekeivių. Jei norite pasimėgauti ramybe ir jūros bangų mūšos garsu, leiskitės į pietinėje Tel Avivo dalyje ir Senojoje Jaffa esančius paplūdimius. Čia kiek ramiau, mažiau turistų, tad galėsite lepintis ramybe ir lengvu vasarišku brizu.

  • Gyva muzika Tel Avive. Kaip jau minėjome, Tel Avivas garsėja dėl jaunatviško ir šiuolaikiško gyvenimo ritmo. Tai yra miestas, kuriame nenutyla šurmulys ir muzika, tad ir vietų, kur galite jos pasiklausyti, gausu. Be to, čia daug kavinių ir barų, kuriuose groja gyva muzika. Taigi išbandykite Ozenbar, Levontin 7, Zappa Tel Aviv.

Kur apsistoti Tel Avive?

Jei pigi kelionė į Tel Avivą jau suplanuota, belieka išsirinkti vietą, kurioje apsistosite. Tai yra be galo svarbu, nes kelionėje jūs nuolat judate, vaikštote, linksminatės, taigi ir kokybiškas poilsis yra būtinas. Atvykę į Tel Avivą nustebsite, nes viešbučiai ir nuomojami kambariai čia nepriekaištingi. Daugelis Tel Avivo viešbučių turi privačius paplūdimius, kurie yra labai prižiūrimi, o žmonių srautai daug mažesni. Žinoma, siūlome nakvynės vietų ieškoti dar būnant namuose, nes miestą aplanko daugybė turistų, kurie greit išgraibsto patraukliausius kambarius. Paieškas geriausia atlikti internetu. Taip matysite visą reikiamą informaciją, galėsite atidžiai susipažinti su sąlygomis ir paskaityti prieš tai viešėjusių klientų atsiliepimus. Pigus viešbutis Tel Avive, kaip ir visur, tikėtina, bus kiek atokiau nuo centro. Nesijaudinkite, nes viešasis transportas čia nepriekaištingas. Be to, miestas draugiškas dviratininkams, riedutininkams, riedlentininkams. Na, o kam taupyti, kai pigios kelionės į Tel Avivą suteiks neįtikėtiną galimybę laisvai mėgautis visais atostogų malonumais! Tad rinkitės praktiškai ir pirmyn į Tel Avivą!

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo