Turizmas Tel Avive

Tel Avivas kasmet pritraukia šimtus tūkstančių keliautojų iš viso pasaulio. Žmones traukia nepažinta kultūra ir pramogų gausa. Dėl šios priežasties turizmo sektorius mieste plačiai išvystytas ir puikiai pritaikytas įvairiems atvykusių svečių poreikiams. Kuo labiausiai išsiskiria Tel Avivas? Veiklos ir įdomybių gausa. Čia kiekvienas atvykėlis ras ką nuveikti ar pamatyti. Svarbiausi taškai yra Tel Avivo centras, paplūdimiai ir Negyvoji jūra. Visas vietas be priekaištų pasieksite viešuoju transportu arba nuomotu automobiliu. Kuo išsiskiria minėtieji objektai?

Tel Avivo miesto centras – vieta, kurioje susipina šių laikų modernizmas ir gilią istoriją menantys paminklai. Čia turėsite progą aplankyti Baltąjį miestą, Palmach muziejų, Žydų diasporos muziejų, Tel Avivo miesto muziejų, didžiuosius parkus ir zoologijos sodus. Nepamirškite užsukti į prekybos centrus, nes Tel Avivas garsėja kaip apsipirkinėjimo sostinė, o parduotuvių įvairovė ir gausa sužavės kiekvieną.

Tel Avivo paplūdimiai – veiksmas iki ryto ir karšta saulė – kas gali būti geriau? Viduržemio jūros skalaujami paplūdimiai pasižymi tvarka ir svetinga atmosfera, tikrai atsipalaiduosite visu 100 procentų.

Tel Avivo Negyvoji jūra – jei atvykote į šį Izraelio miestą, privalote išsimaudyti ar bent pamatyti gamtos stebuklą Negyvąją jūrą. Būtinai išbandykite iš Negyvosios jūros mineralų ir druskų gaminamą kosmetiką, kremus ir įvairiausius sveikatingumo produktus, o papuošalai ir suvenyrai bus puiki dovana Lietuvoje laukiantiems artimiesiems.

Turizmas Tel Avive

Tel Avivo turizmas išplėtotas ir pritaikytas visiems keliautojų poreikiams. Čia laisvai susikalbėsite anglų kalba ir gausite atsakymus į jums kilusius klausimus. Turizmo įstaigų darbuotojai labai malonūs ir visuomet pasiruošę padėti. Be to, jūsų laukia vieni gražiausių Artimųjų Rytų viešbučių, kavinių ir restoranų gausa, bei koncertai ir festivaliai. Tel Avivo turizmo centras padės susigaudyti ir sekti mieste vykstančių renginių naujienas. Dažnai keliautojų malonumui rengiami nemokami koncertai, parodos, spektakliai ir įvairiausi renginiai, todėl būkite informuoti ir tikrai praleisite nepamirštamą laiką. Tel Avivas šiuolaikiškas ir modernus miestas, todėl daugelį naujienų galite paprasčiausiai sekti savo mobiliajame telefone. Drąsiai keliaukite ir tikrai liksite patenkinti!

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo