Paskutinė minutė į Tel Avivą

Tel Avivas labai įdomus ir išskirtinis miestas. Keliautojai kasdien suplūsta iš visų pasaulio kraštų pasigrožėti rytietišku menu, kultūra, tradicijomis, miesto ir gamtos apsupties didybe. Tel Avivas ne tik pasakiškai gražus, bet ir labai įdomus. Kuo? Štai keletas neįtikėtinų faktų, kurie tikrai jus sudomins:

  • Tel Avivo pavadinimas reiškia „Pavasario kalva“;
  • Kartą per savaitę į miesto gatves išrieda daugiau nei 300 riedutininkų, tai tapo gilia Tel Avivo tradicija;
  • Mieste įsikūrę daugiau nei 100 sushi restoranų, o 2010 metais jų buvo daugiau nei Niujorke ar Tokijuje;
  • 2013 metais miesto meras skyrė apie 100 000 dolerių pritraukti daugiau homoseksualių turistų. Dėl šios priežasties Tel Avivas laikomas vienu tolerantiškiausių miestų;
  • Tel Avive stovi trys didžiausi Izraelio muziejai.

Neįtikėtina, kiek visko nutinka viename mieste. Žinodami bent kelis faktus apie Tel Avivą ir jo kultūra, galite drąsiai keliauti aplankyti miesto, bei nustebinti vietinius savo žiniomis!

Paskutinė minutė į Tel Avivą

Lietuva-Tel Avivas kryptis kasmet pritraukia vis daugiau tautiečių rinktis atostogas būtent šiame Izraelio mieste. Skrydžiai patogūs ir greiti, nes užtrunka mažiau nei keturias valandas ir yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Patyrę keliautojai žino, jog kelionės gali būti labai pigios, jei stebėsite skrydžių kompanijų puslapius ir seksite paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinės minutės skrydžiai į Tel Avivą gan dažni, ypatingai šaltuoju sezonu. Todėl planuoti nemėgstantiems ir spontaniškiems žmonėms, tai puikus pasirinkimas. Paskutinės minutės kelionės į Tel Avivą bus ne tik ženkliai mažesnėmis kainomis, bet praskaidrins jūsų kasdienybę. Keliautojai, kurie negali sau leisti vykti ekspromtu, lengvai sutaupys įsigydami lėktuvo bilietą į Tel Avivą likus pusei metų iki skrydžio. Tokiu metu skrydžiai būna labai patraukliomis kainomis.

Skrydžiai į Tel Avivą

Skrydžiai iš Tel Avivo